Firmast

Meie kaubamärgid
Marcopol Need on kvaliteetsed kinnitusdetailid, mis on suunatud paljudele tööstusharudele, sealhulgas: autotööstus, masina-, mööbli-, kodumasinatööstus ja elektromehaanika. Marcopoli toodete hulka kuuluvad eelkõige erinevat tüüpi poldid, kruvid, mutrid metalli ja puidu jaoks, mis on saadaval paljudes suurustes, klassides ja erinevate kattekihtidega.
Marcopol Plus See on rühm premium-klassi tooteid, mis on mõeldud ehitustööstuses kasutatavatele professionaalsetele kinnitusdetailidele. Marcopol plus toodetel on kõrgeimad tehnilised parameetrid, üksikud tooted on varustatud individuaalsete märgistustega, mis tagab täieliku jälgitavuse, CE-märgis ja spetsiaalne pakendusliin.
TitaniumPRO on valitud tooterühm, mis on vajalik ehitus- ja viimistlustööde teostamiseks, tagades täiusliku lõpptulemuse. TitaniumPRO rikkalik pakkumine sisaldab nii ehituskeemiat, laiendus- ja raamikinnitusi kui ka keemilisi ja mehaanilisi ankruid. TitniumPRO ehitustoodetel on kõik õigusaktidega nõutavad sertifikaadid, mis võimaldavad neid kasutada ehitustöödel.
Praktik See on laialdane toodete pakkumine, mis on vajalikud lihtsate ehitus- ja viimistlustööde teostamiseks. Praktik tooteid saate kasutada oma kodutöökojas, aias või ehitusplatsil. Praktik pakkumine sisaldab tööriistu, elektritööriistade tarvikuid, ühenduselemente, köisi ja kette koos tarvikutega, samuti põhilisi kinnitusvahendeid igapäevaseks meisterdamiseks.